Plague RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dr. maverick'in deneyleri, ters tepti. Virüs, tüm dünya'ya yayıldı. İnsanlar, daha doğrusu, kalan insanlar temiz bölgeye akın etti.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

the memories are shadows; ink on the page.

3 posters
YazarMesaj
Celina Jutdszér
İnsan/Avcı
İnsan/Avcı
Celina Jutdszér

Uyruk : california'lı.

the memories are shadows; ink on the page. Empty
MesajKonu: the memories are shadows; ink on the page.   the memories are shadows; ink on the page. Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2014 9:36 am

5FDP'dan alıntı yapmasam olmazdı.
Ya ben siteye geldiğimden beri tanışma başlığı açmamış olduğumu fark ettim. Ve yazdıklarımı gördükçe bana "Ne diyor lan bu?" diyenler oldu, yani eminim. sadfghj Ve sonra durup dedim ki, "Neden tanışma başlığı açmıyorum?" Evet çok işsizim. asdfghjk

Nys.
Ben Aleyna arkadaşlar. Ama genelde Aley ya da Böğürtlen olarak biliniyorum. Ama çoğunlukla Aley olarak dfghjkl 1 yıldır RPG alemindeyim. Rp'ye Harry Potter kurgusuyla başladım, sonra R. Life RPG'lere uçtum ve en sonunda PJO'yu neden denemiyorum deyip buraya geldim. Bunun bir sebebi de, gittiğim -ve kalmayı sürdürdüğüm- birkaç sitede çıkan olaylardı. Hoş değildi asdfgh nys. Sonraa, yazmayı, okumayı, müzik dinlemeyi çok çok seviyorum. Wattpad'de yazıyorum, burada yazıyorum, kendimce bir şeyler saçmalıyorum bazen, psikoloji üstüne yahut ruh halime göre. Müzik dinlemeye bayılıyorum. Sabah uykudan ölürken bile müzik dinleyen biriyim. En çok Five Finger Death Punch dinliyorum. Hayatımın dönüm noktasındayken bana destek çıkan grup o'ydu çünkü. Bazılarına göre 'bir gerizekalının böğürmesinden başka bir halt değil lan bu!' olarak değerlendirilse de, Metal 'birinin böğürmesinden' çok daha başka bir alem. Seven dinler, sevmeyen dinlemez. Ama sevmeyen grupları da aşağılayamaz, bu konuda belki gereğinden çok sertim ama hak edilen bu. Her neyse. Five Finger Death Punch'dan sonra Iron Maiden geliyor. Türkiye'ye geldiler ve ben halen reşit olamadığım için (15 yaşındayım. Belirtmemişim asdfgh) konserlerine gidemedim........Yıqıldım adeta. Hatta abim de bileti aldı, fakat gidemedi. Böyle de bahtsızız. Iron Maiden dinlediğim ilk gruptu galiba. Ondan önceki zevksiz dönemimden bahsetmek istemiyorum, utanç verici çünkü. asdfgh Annihilator, Hinder, Three Days Grace, Guns N' Roses arada çok depresif gibiysem Teoman dinleyen biriyim. Cem Adrian da dinlerim, ama o çok uç moral bozukluklarında. Ha bir de Lana Del Rey var. Ah, o kadına tapıyorum. Neyse, müzikten çok mu bahsettim? asdfghj

Neredeyse aklınıza gelebilecek her türlü sporla ilgilendim. Basketbol, Badminton ve yüzme eğitimleri aldım, bir dönem lisanslı olarak ilgilendim hepsiyle ki badminton'la halen ilgileniyorum. Kulüp maçlarıdır o dur budur takılıyoruz arada. Öğretmen Lisesi'nde okuyorum. Sayısal derslerde bir felaketim. SBS'de yaptığım 11 yanlışın 6'sı ya da 7'si Matematikte idi..... asdfgh Sonraa, insanlara çabuk bağlanıp sonra kopamayanlardanım. Biri bana en büyük şerefsizliği yapsa da çok seversem onu bırakmam. Dizi izlemeye bayılırım, aşırı bayılırım. Star Wars hastasıyım, Supernatural, The Big Bang Theory ve çok önceden de How I Met Your Mother'a sarmışlığım var. Ancak şu an sadece Supernatural'a yordum ve kafamı çoğunu unuttum. asdfghjk Harry Potter'ın her filmini izledim, replikleri ezberlemiş bir haldeyim artık. Ve, #ravenclawpride #ravenclawrocks. Evet, manyağım. Tipimi anlatmam gerekirse eğer, Brave'i izlediyseniz bilirsiniz, orada Merida adında bir karakter var. Aşırı kıvırcık bi' tip. Hah, işte o ben oluyorum. Tek farkımız saçlarımız ve gözlerimizin rengi. asdfgh Ama dış görünüşe bakmazsak Minionlardan pek de bir farkım yok. Razz

Sonra, kitap karakterlerini gerçek insanlara tercih edebilen biriyim. Aşırı feministim, belirtmeden edemeyeceğim #RespectofLGBT / Yanlış hatırlamıyorsam geçen gün İngilitere'de idi galiba, gay evlilikleri legalleştiği için mutluluktan havalara uçuyordum. İnsanları tercihleri, yaşayış biçimleri, ve diğer özellikleri için yargılamak ırkçılık yapmaktan farksız bana kalırsa. Bu konu hassas noktam asdfghj okulda yabancılara "Gavur" diyen bir geri kafalıyı bugün susturdum, hadi gurur duyun benimle. :3 Birazcık egoist olabilirim. O da eğlencesine sadfgh Jace Wayland'a, Ediz Çağıran'a, J. Patch Cipriano'ya ve Dominik Santorski'ye hayranım. Kesinlikle, evet. asdfgadfgd

Yani, bu Aley de böyle bi manyakmış. Hadi tanışalım. cool

PS; OHA ÇOK UZUN OLMUŞ.
L. Časlava Procházka

L. Časlava Procházka

MesajKonu: Geri: the memories are shadows; ink on the page.   the memories are shadows; ink on the page. Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2014 9:40 am

aley sus sikerim o dalağını pasldpasdl
Mades Sirrena
Cadı/Büyücü
Cadı/Büyücü
Mades Sirrena

Uyruk : Cehennemin dibinden saygılar...

MesajKonu: Geri: the memories are shadows; ink on the page.   the memories are shadows; ink on the page. Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2014 1:58 pm

Oha direk laf etti... Zavallı aley Very Happy
http://diaryofmades.blogspot.com
Celina Jutdszér
İnsan/Avcı
İnsan/Avcı
Celina Jutdszér

Uyruk : california'lı.

MesajKonu: Geri: the memories are shadows; ink on the page.   the memories are shadows; ink on the page. Icon_minitimePaz Nis. 06, 2014 2:47 am

Genşler tırsıyorum ben sizden.....................

the memories are shadows; ink on the page.
1 sayfadaki 1 sayfası